FIRMA

O firmie

Firma

Jako firma z wieloletnią praktyką związaną z zarządzaniem i administracją nieruchomościami - za niewygórowaną i konkurencyjną cenę, którą można negocjować – oferujemy Państwu w pełni profesjonalne usługi w zakresie:

administracji i zarządu nieruchomościami stanowiącymi własność osób fizycznych i innych podmiotów prawnych, w tym wspólnot mieszkaniowych.


Aktualnie w naszym zarządzie jest około 200 nieruchomości wraz ze Wspólnotami Mieszkaniowymi obsługiwanych przez profesjonalną kadrę pracowniczą.


Kierownictwo Zrzeszenia posiada licencję na zarząd nieruchomościami, a pracownicy wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość zagadnień związanych z administrowaniem budynkami.

Nasza firma świadczy również stałą obsługę prawną na rzecz właścicieli w zakresie reprezentowania ich przed wszystkimi sądami w sprawach dotyczących nieruchomości, udzielania bezpłatnych porad prawnych, windykacji należności od lokatorów, egzekwowania odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego, pomoc w uzyskaniu dodatków mieszkaniowych, itp.

TYLKO U NAS - nieoprocentowane pożyczki dla członków Zrzeszenia z przeznaczeniem na bieżące i zabezpieczające remonty budynków.


Co nas wyróżnia? :

wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości
znajomość potrzeb i wymagań naszych Klientów
elastyczność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb
fachowa i rzetelna obsługa
racjonalne gospodarowanie funduszami zapewniające minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości
atrakcyjne ceny usług


Przedstawiając Państwu bogatą i konkurencyjną, w stosunku do innych zarządców, ofertę - zachęcamy do współpracy. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i podejmujemy się rozwiązania wszelkich problemów.

Search