FIRMA

O firmie

Firma

Jako firma z wieloletnią praktyką związaną z zarządzaniem i administracją nieruchomościami - za niewygórowaną i konkurencyjną cenę, którą można negocjować – oferujemy Państwu w pełni profesjonalne usługi w zakresie:
administracji i zarządu nieruchomościami stanowiącymi własność osób fizycznych i innych podmiotów prawnych, w tym wspólnot mieszkaniowych.

Aktualnie w naszym zarządzie jest około 200 nieruchomości wraz ze Wspólnotami Mieszkaniowymi obsługiwanych przez profesjonalną kadrę pracowniczą.

Kierownictwo Zrzeszenia posiada licencję na zarząd nieruchomościami, a pracownicy wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość zagadnień związanych z administrowaniem budynkami.

Nasza firma świadczy również stałą obsługę prawną na rzecz właścicieli w zakresie:
-reprezentowania ich przed wszystkimi sądami w sprawach dotyczących  nieruchomości,
- udzielania bezpłatnych porad prawnych, 
- windykacji należności od lokatorów, 
-egzekwowania odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego,
- pomoc w uzyskaniu dodatków mieszkaniowych, itp.
- pomoc w uzyskiwaniu dla właścicieli kamienic i Wspólnot Mieszkaniowych premii kompensacyjnej, tj. bezwrotnej dotacji do remontów nieruchomości


TYLKO U NAS - nieoprocentowane pożyczki dla członków Zrzeszenia z przeznaczeniem na bieżące i zabezpieczające remonty budynków.


Co nas wyróżnia? :
* wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości
* znajomość potrzeb i wymagań naszych Klientów
* elastyczność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb
* fachowa i rzetelna obsługa
* racjonalne gospodarowanie funduszami zapewniające minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości
* atrakcyjne ceny usług


Przedstawiając Państwu bogatą i konkurencyjną, w stosunku do innych zarządców, ofertę - zachęcamy do współpracy. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i podejmujemy się rozwiązania wszelkich problemów.

Search